Club Günes Garden Keşfet

Animasyon

Tesisimizde konaklamanız boyunca Akdeniz güneşinin ve denizinin keyfini çıkarırken bir yandan gün boyu süren animasyon aktiviterine katılabilirsiniz. Akşamları ise, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan animasyonlara konaklamanız boyunca doyasıya eğlenin istedik.

Çocuk Kulübü

Minik misafirlerimiz için… Tatillerini doyasıya, sınırsız ve özgürce yaşasınlar diye, öyle fırsatlar yarattık ki. 4-12 yaş arası çocuk ve gençlerimiz için gün boyu devam eden aktiviteler, Güneş Mini Club, oyunlar, onlara özel ayrılmış bir havuz, yiyecek ve içecek servisleri Yeni arkadaşlar edinecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri, oyuna ve eğlenceye doyacakları birçok etkinlik hazırladık. En kıymetlilerinizi emanet ettiğiniz çocuk kulübü personelimiz miniklerimize hak ettikleri tüm özeni gösteriyor ve onları sürekli gözetiyorlar.

Plaj Voleybolu

Club Güneş Garden Hotel de Takımınızı kurup, ister standart ölçülerdeki Voleybol sahamızda isterseniz de plajda Plaj Voleybolu ile eğlenebilirsiniz.

Fitness Center

Club Güneş Garden Hotel spor yapmak isteyen, fitness ile ilgilenen ve su sporlarına meraklı misafirlerimiz için, misafirlerimizin tercihlerine göre faydalanabilecekleri spor imkânları oluşturduk. Siz Değerli Misafirlerimiz, tatiliniz süresince hem dinlenip rahatlayabilir, hem de spor yaparak zinde kalabilirsiniz.

Su Kaydırağı

Misafirlerimiz su kaydıraklarımızla eğlencenin tadını çıkaracak, havuz başı aktiviteleri ve su oyunları ile harika zaman geçirecekler.

Adres

Türkler Mevki/Alanya/Antalya/Türkiye

Rezervasyon

0(242) 350 0 726